Home
PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3849To motto przyświecało dzisiejszemu (22 czerwca) pożegnaniu klas III Naszego gimnazjum. Nie była to jednak typowa akademia. Ostatnia bowiem z tymi uczniami, z tymi nauczycielami...

W otwierającym uroczystość polonezie wszystkie pary, wśród których nie zabrakło Dyrektora i nauczycieli, prezentowały się rewelacyjnie.

Gratulacje za wyniki edukacyjne otrzymali: Klaudia Cyrek, Aleksandra Dereń, Jakub Fujar, Agnieszka Kaszuba, Maciej Kiec, Karolina Kwaśniewska, Agnieszka Mordarska, Olga Obrzud, Kamila Pawlik, Jakub Trybuła, Sandra Ziajkiewicz, Kinga Żmudzińska i Marta Zasadni. Rodzice odebrali listy gratulacyjne za wychowanie wspaniałych młodych ludzi i pracę na rzecz szkoły.

Prymusem Szkoły została Olga Obrzud.

Stypendium Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego otrzymał Maciej Kiec.

Agnieszka Kaszuba, Marta Zasadni i Mateusz Barszczewski zostali uhonorowani stypendium przez radną Danutę Kurnytę.

Najwyższą frekwencję uzyskała Kamila Pawlik.

Podziękowania za godne reprezentowanie szkoły przez 3 lata na zawodach sportowych różnych szczebli wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego. Sportowcami Roku zostali: Ewelina Bil i Mateusz Barszczewski.

Pani Lucyna Krupa i Pani Brygida Gucwa podziękowały swoim wolontariuszom zaangażowanym w akcje pomocy dla potrzebujących.

Wysyp podarunków powędrował do uczniów za udziały w różnych konkursach szkolnych, miejskich, powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Również za działalność w Samorządzie Uczniowskim i w szkolnym chórze.

Wychowawczynie: Iwona Niemas, Dorota Kardela i Joanna Bodzek przeprowadziły swoje ostatnie lekcje, dowiadując się ciekawych rzeczy od młodzieży. Ale błądzić jest rzeczą "uczniowską" :).

Swoimi występami akademię uświetnił Piotr Sidor, absolwent Naszego gimnazjum. Miło było gościć Piotrka po latach. Dziękujemy :)

Pani Aneta Szewczyk, Pani Agnieszka Tatko-Fujar, Pan Robert Bladycz i Pan Paweł Fujar na pożegnanie podarowali młodzieży kilka wzruszających piosenek. Żegnali bowiem nie tylko uczniów, bo...

Od nowego roku szkolnego nie spotkamy się ze wszystkimi nauczycielami. Kilkunastu z nich odchodzi. Polały się łzy ze smutku, ale i z radości, że ?wypuszczamy? w świat kolejne pokolenie wspaniałej młodzieży. Coś się kończy, żeby coś nowego mogło przyjść. Wierzymy, że nowy rozdział, jaki pisze Nam życie, będzie równie wspaniały, a los tylko będzie Nam sprzyjał.

Dziękujemy Trzecioklasiści. Trzymajcie się i powodzenia :)

https://www.facebook.com/Gim1KG/

 
 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.