Home
Gimnazjum Nr 1
Podium na plażowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsPierwsze miejsce i awans do zawodów strefowych zajęły Nasze dziewczęta w plażowej piłce siatkowej. Zawody powiatowe odbyły się w środę (24 maja) nad zalewem.

Skład: Ewelina Bil, Klaudia Cyrek, Sandra Ziajkiewicz.

Więcej…
 
W świecie dżungli PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3406Dżungla była mottem przewodnim Naszej dzisiejszej (24 maja) zabawy z maluchami. Odbyła się bowiem kolejna edycja "Uśmiechu starszaka dla przedszkolaka". 

Więcej…
 
Są w finale PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3372Reprezentacja chłopców Naszego gimnazjum w piłce nożnej będzie walczyć w finale strefy jeleniogórskiej w Bolesławcu. Awans do tych rozgrywek chłopcy uzyskali podczas dzisiejszych (23 maja) zawodów półfinałowych, do których przystąpiła jeszcze tylko drużyna z Iwin (powiat bolesławiecki).

Więcej…
 
Grają dalej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3325Awansem do finału strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej dziewcząt zakończyły się dzisiejsze (22 maja) rozgrywki na Naszym Orliku. Do zawodów przystąpiła jeszcze drużyna z Gryfowa Śląskiego. Obie reprezentacje pojadą na finał do Pisarzowic koło Lubania już za tydzień, 29 maja.

Więcej…
 
Kolejne medale PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

009Po wczorajszych sukcesach Naszych dziewcząt, dziś (12 maja) podczas Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w LA Nasi chłopcy wywalczyli własne medale. 

Więcej…
 
Policja testowała PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3255Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który dziś (12 maja) Komenda Powiatowa Policji zorganizowała w Naszej szkole, złożony był z dwóch części.

Więcej…
 
Turniej klas 6 PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3292Bardzo emocjonujący finał rozegrał się dzisiaj (12 maja) podczas Turnieju Piłki Nożnej klas VI szkół podstawowych. O zwycięstwie klasy VIc z SP2 zdecydowały serie rzutów karnych. 

Więcej…
 
Medale LA PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

001Podczas dzisiejszych (11 maja) Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w LA Nasze dziewczęta wywalczyły kilka medali.

Klaudia Cyrek - I miejsce w biegu na 100 m przez płotki, Oliwia Padoł - I miejsce w skoku w dal, Ewelina Bil - II miejsce w pchnięciu kulą i Micheline Martyńska - III miejsce w biegu na 200 m przez płotki.
Miejsca pierwsze dały awans do zawodów strefowych. Gratulujemy 

Więcej…
 
REKORD PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

grosz-foto-jpgXV edycja akcji charytatywnej "Złoty Grosik" za Nami. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się uzbierać 50,11 kg monet! To najcięższa jak dotąd góra grosza. Podobny wynik osiągnęliśmy w latach 2003/2004 i 2006/2007 - 48 kg.

 

Więcej…
 
Bezpieczny internet PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

003Pod takim tytułem w poniedziałek, 8 maja, uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję obejrzeć przedstawienie profilaktyczne przygotowane przez uczniów należących do Koła Teatralnego pod kierunkiem Pani Anety Szewczyk.

Więcej…
 
Doceniona za Maciejowice PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsWiktoria Śliwińska (2a) zdobyła wyróżnienie w konkursie plastyczno-literackim "Kartka z pamiętnika - jeden dzień z powstania kościuszkowskiego".
Organizatorem konkursu adresowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów była Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu. 
Wiktoria przygotowała pracę pt. "Klęska pod Maciejowicami".
Serdecznie gratulujemy Wiktorii i jej opiekunce Pani Agnieszce Tatko-Fujar.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.