Home
Gimnazjum Nr 1
Szykowali się na bal PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20180207 115752Dziś (8 lutego) maluchy z Przedszkola nr 2 bawiły się na balu karnawałowym. Wróble donoszą, że zabawa była przednia :) Wcześniej jednak uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczynią Panią Anną Myjak pomogli przedszkolakom w wykonaniu balowych masek i innych dekoracji.

Więcej…
 
Podsumowanie I semestru PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

IMG-20180130-WA0000Upominki za najwyższe średnie ocen i 100% frekwencję w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 zostały wręczone uczniom dziś (30 stycznia).

Dodatkowo nauczyciele uhonorowali uczestników konkursów: na ulotkę o przemocy w ramach projektu profilaktyczno-edukacyjnego "Niech przemoc nie karmi się milczeniem" oraz fotograficzno-plastycznym "Książka Nas łączy".
Natomiast Patryk Kowalski zdobył I miejsce w ogólnopolskim konkursie na grafikę komputerową "Świat dinozaurów". Nagrody będą wręczane 3 marca we Wrocławiu.

Więcej…
 
FERIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsNo i doczekaliśmy się! Upragnione dwa tygodnie laby nadeszły :) Pamiętajcie jednak, by odpoczywać "z głową". Życzymy Wam - uczniom i nauczycielom - odpoczynku, spokoju i efektywnego naładowania baterii, by wejść w II semestr pełni zapału do pracy i nauki :)

Tymczasem widzimy się 29 stycznia na zajęciach. We wtorek (30 stycznia) odbędzie się apel podsumowujący I półrocze, a na godz. 16.00 zapraszamy rodziców na zebrania. Do zobaczenia :)

 
ŻYCZENIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

boze-narodzenie-bombki               Na zbliżające się Święta
              pragniemy złożyć życzenia
        przeżywania Bożego Narodzenia
             w zdrowiu, radości i ciepłej,
                  rodzinnej atmosferze.
        Niech magiczna moc Wigilijnego
                 Wieczoru przyniesie
                 Wam spokój i radość.
            Kolejny zaś rok niech będzie
           czasem pokoju oraz realizacji
                 osobistych zamierzeń
                              życzy
          Społeczność Zespołu Szkół
                  w Kamiennej Górze

 
"To już pora na wigilię..." PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4756O tym, co najważniejsze w Bożym Narodzeniu, przypomnieli Nam dziś (22 grudnia) uczniowie klasy 3A pod opieką Pań: Iwony Niemas i Beaty Majdy. Towarzyszyła im grupa maluchów z Przedszkola nr 2. Wcześniej gimnazjaliści spotkali się ze swoimi wychowawcami na wigilii.

Więcej…
 
Młodzież zapobiega pożarom PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4758Pod takim tytułem przebiegały powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, którego podsumowanie odbyło się dziś (14 grudnia) w sali konferencyjnej starostwa. Wśród laureatów nie zabrakło Naszych uczniów.

W kategorii gimnazjum jury najwyżej oceniło pracę Zuzanny Myjak. Miejsce IV zajęła Karolina Pachelska.

Wręczone zostały również nagrody za zeszłoroczne eliminacje wojewódzkie: I miejsce zajął Szymon Nachman, II miejsce - Karolina Kujawska i III miesjce - Patrycja Kasprzyk.

Więcej…
 
Po raz piąty zaangażowali się PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN6684W dniach 8 i 9 grudnia (piątek i sobota) 26 wolontariuszy z naszego gimnazjum po raz piąty zaangażowało się w akcję Caritas "Tak. Pomagam!". Wraz z gimnazjalistami ZSO pełnili oni dyżury podczas zbiórki żywności w sklepie "Biedronka" przy ul. Waryńskiego. Opiekę nad młodzieżą sprawowała Brygida Gucwa oraz katecheci i nauczyciele z innych szkół.

Więcej…
 
Nowy sprzęt PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4731Święty Mikołaj nie tylko zadbał o słodycze dla Naszych gimnazjalistów. Po trudach konkursowo-przetargowych mamy TO! A konkretnie 16 nowiusieńkich, nowoczesnych laptopów, 2 tablice interaktywne i projektor :) Sprzęt trafił do Nas 6 grudnia w ramach realizacji projektu "Jutro zaczyna się dziś - kształcenie kompetencji kluczowych uczniów szkół w Kamiennej Górze".

O projekcje i prowadzonych zajęciach więcej w panelu bocznym lewym na szkolnej stronie internetowej:)

Więcej…
 
Ho Ho Ho! PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4721Święty Mikołaj dziś (6 grudnia) zawitał znowu do Naszej szkoły. Wszystkim dzieciom, bo były grzeczne, rozdał cukierki. A nauczycielom - rózgi :)

Więcej…
 
Gdy święty Andrzej ze śniegiem przybieży, sto dni śnieg na polu leży PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

Obraz 041I sprawdziło się porzekadło :) W czwartek (30 listopada), wszakże późnym popołudniem, ale biały puch okrył Naszą szarą rzeczywistość. Wcześniej jednak grupa uczniów z klasy 2C, pod opieką Pani Joanny Zubek, zaprosiła maluchy z Przedszkola nr 2 na andrzejkowe wróżby. Dziś (1 grudnia) wiedzę tajemną o swoich dalszych losach próbowali zgłębić  gimnazjalisci... i nieco starsi też:) Życzymy spełnienia tylko pozytywnych wróżb :)

 

Więcej…
 
Pomagamy dalej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo hospPonad 145 kg plastikowych nakrętek i prawie 300 zabawek oraz różnego rodzaju gier przekazaliśmy we wtorek (28 listopada) Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. W podziękowaniu - My oraz szkoła z Krzeszowa i Przedszkole nr 2, również uczestniczące w akcji, otrzymaliśmy Certyfikaty Dobra. Serdecznie dziękujemy :)

Ale to nie koniec. Nakrętki zbieramy nadal. A już od dziś (29 listopada) rusza zbiórka środków higienicznych (papmersy, chusteczki nawilżane, patyczki do uszu, waciki, oliwki do ciała, kremy itp.).

Do dzieła!

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.